Oriflame

15. března 2013 v 16:09
Sháníte nějaký příhodný přivýdělek? Zdá se vám, že kdykoliv si potřebujete koupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na podřadný výrobek? Udělejte těmto situacím rychlý konec, východisko bude tak snadné! Stačí se zaregistrovat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
Firma Oriflame je u nás v podvědomí řadu let, a pořád si nachází další a další klienty. Politika firmy je velice moderní, protože dává vydělat peníze i koncovým poradcům. V praxi to funguje tak, že se snadno zaregistrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste už svými pány. Oriflame nikoho neřídí, máte možnost mít výdělky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, pokud ale nic neprodáte, nic se neděje, firma vás do ničeho tlačit nebude.
Úžasný nabízený zisk - vy vlastně výrobky nakupujete s možnou provizí 30% naproti katalogu. Těchto 30% může být vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Výbornou informací může být i skutečnost, že si můžete i pro sebe nakoupit perfektní kosmetiku s touto mega slevou. Společnost Oriflame drží na trhu velmi dobrou reputaci, tedy nemusíte mít obavu, že byste mohli pod svým jménem prodávat podřadné produkty. Distribuovat máte možnost, všude kde vás napadne, od kadeřnických salónů až po rodinu, kamarády, sešlosti a tak dále.
V Oriflame máte příležitost stát se kosmetickým poradcem a již ten den ukázat katalog přátelům, sousedům a kolegyním, přijmout objednávky a okamžitě si vydělat. Najdete na našem webu katalog oriflame
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama