Katalog Oriflame

28. listopadu 2012 v 12:22

Oriflame, registrace, katalog on-line

Už máte dost předražené kosmetiky? Máte pocit, že kdykoliv si potřebujete zakoupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na podřadný produkt? Udělejte těmto situacím přítrž, východisko může být tak snadné! Stačí se registrovat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
Značka Oriflame je na našem trhu několik let, a ustavičně si objeví další a další zákazníky. Politika firmy je velice moderní, protože dává vydělat peníze i koncovým poradcům. V praxi to znamená, že se prostě registrujete přes internet a od tohoto okamžiku, jste již pány své pracovní doby. Oriflame nikoho neřídí, máte možnost mít zisky v řádech tisíců eventuálně pouze v deseti korunách, v případě že ale nic neprodáte, nic se nestane, firma vás do ničeho nutit nebude.Dárková kosmetická paleta By Marcel
Váš podíl na zisku společnosti je tady obrovský, vy totiž výrobky nakupujete se slevou 30% naproti katalogu. Těchto 30% je váš perfektní zisk. Dobrou zprávou bude i pravda, že si můžete i pro sebe dělat nákupy hodnotnou kosmetiku s touto skvělou slevou. Firma Oriflame má na trhu velice dobrou pověst, takže není nutné mít obavu, že byste mohli pod svým jménem prodávat nekvalitní výrobky. Distribuovat je možné, všude kde vás napadne, od kadeřnických salónů až po rodinu, kamarády, posezení a tak dále.
Zaregistovaný člen Oriflame může nakupovat kosmetiku Oriflame jen pro sebe a své známe o 23% levněji. Némá žádnou povinnost objednávat pravidelně. Zaleží jen na něm, kdy a kolik si bude chtít objednat. Nemusí nikomu nic nabízet. Registrace Oriflame ihned zde katalog Oriflame
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama